A BLSZ  U14 3/4 pálya  3. csoport  mérkőzéseinek időpontjai

2016 - 2017     BLSZ Bajnokság

 

FORD.   HAZAI   VENDÉG DÁTUM KEZDÉS HELYSZÍN MECCSKÖNYV
1. Ikarus
0
MLTC
2
16.09.03. 14:00 Bátony utca MEGNYITÁS
2. Hidegkút
5
Ikarus
1
16.09.11. 18:00 Szabadság u MEGNYITÁS
3. Ikarus
7
Grund FC
2
16.09.17. 14:00 Bátony utca MEGNYITÁS
4. Pestszentimre Ikarus 16.09.25. 15:00 Táncsics M. u.tca MEGNYITÁS
5. Ikarus Gloriett SE 16.10.01. 13:00 Bátony utca MEGNYITÁS
6.  Hegyvidék Ikarus 16.10.08. 12:00 Csörsz u. MEGNYITÁS
7. Ikarus AC Zrinyi 16.10.16. 14:00 Bátony utca MEGNYITÁS
8. Ikarus Testvériség  16.10.22. 14:00 Bátony utca MEGNYITÁS
9. Vízművek Ikarus 16.10.29-30   Váci út MEGNYITÁS
10. Ikarus BVSC Zugló 16.11.05. 12:00 Bátony utca MEGNYITÁS
11. RTK -Vasló Ikarus 16.11.12-13   Péceli út MEGNYITÁS

 

 

 

 

 

Az U14-es 3/4 pályás csapatunk őszi bajnoki mérkőzéseinek időpontjai .

2015.09.10.-én a Budakeszi bejelentette, hogy visszalépteti csapatát.

 

Ford. Dátum Kezd Hazai Vendég Helyszín
1. 2015.10.31. szombat 10:00 BVSC

4
Ikarus

7
Szőnyi út
2. 2015.09.05.
szombat
13:00 Ikarus

Ikarus
Budakeszi

ASI
VISSZALÉPETT

BELÉPETT
3. 2015.09.11.
 péntek
17:00

REAC SI SE

2

Ikarus

4

Vasgolyó u..
4. 2015.09.20. vasárnap 14:00

Ikarus

0

Grund

0

Bátony u.

Meccsképek

5. 2015.09.26.
szombat
14:00

Gerzzo

0

Ikarus

3

Csörsz utca
6. 2015.10.03.
szombat
13:30

Ikarus

0

Pomáz

6

Bátony u.
7. 2015.10.10.
szombat
 10:00 Gloriett

0
Ikarus

6
Tövishát u. 
8. 2015.10.18. vasárnap  15:00 Budafok

2
Ikarus

1
Promontor u.
9. 2015.10.24.
szombat
10:00 Ikarus

0
II. Ker. UFC

2
Bátony u
10. 2016.03.12.
szombat
09:00 Ikarus

13
BVSC

0
Bátonyy u
11. 2016.03.20. vasárnap 09:00 ASI

5
Ikarus

0
Rozsnyai u.
12. 2016.05.03. 17:30 Ikarus
2
REAC SI SE
2
Bátony u.
13. 2016.04.02.
szombat
11:00 Grund

1
Ikarus

3
Bányapark
14. 2016.04.09.
szombat
10:00 Ikarus Gerrzo Bátony u.
15. 2016.04.17. vasárnap 10:00 Pomáz
4
Ikarus
0
Pomáz
16. 2016.04.24. vasárnap 10:00
 
Ikarus
1
Gloriett
1
Bátony u.
17. 2016.04.30.
 szombat
13:00 Ikarus Budafok Bátony u.
18. 2016.05.08.
vasárnap
09:00 II. Ker UFC
11
Ikarus
2
Kolozsvári T.
  RÁJÁTSZÁS        
1. 2016.05.28. 
szombat
16:00 Budafoki LC
5
Ikarus BSE
1
Promontor utca
2. 2016.05.22.
vasárnap
14:00 Ikarus BSE
1
II. Ker. UFC
4
Bátony utca
3. SZABADNAP        
4. 2016.05.28.
szombat
09:00 ASI
1
Ikarus BSE
3
Rozsnyai utca
5. 2016.06.01.
szerda
19:00 Ikarus BSE
0
Pomáz
1
Bátony utca