I. osztály Fordulóról Fordulóra

2016 -  2017
 
H =  halasztott
 
 
Ford. Hazai Vendég Dátum Nap Kezdés Helyszín
1. Ikarus BSE
Óvás alatt
Műegyetem FC H
09.21
szerda 19:00 Az Ikarus BSE stadionja Magyarország Budapest 1165 Bátony utca 1 - 33
2. Testvériség SE
Óvás alatt
Ikarus BSE H
09.28
 
szerda 19:00 Testvériség stadion Budapest 1156 XV. Bánkút utca 71
3. Ikarus BSE
2
Kelen SC
0
 szep.
03
szombat 16:00
Jegyzőkönyv
Az Ikarus BSE stadionja Magyarország Budapest 1165 Bátony utca 1 - 33
4. FFC
0
Ikarus BSE
3
szep.
10
szombat 14:00
Jegyzőkönyv
Goldball és a Siketek stadionja Budapest 1095 IX. Könyves Kálmán krt. 26. - 28.
5. Ikarus BSE
4
Unoine FC
2
szep.
17
szombat 16:00
Jegyzőkönyv
Az Ikarus BSE stadionja Magyarország Budapest 1165 Bátony utca 1 - 33
6. Inter CDF SE
1
Ikarus BSE
2
szep.
24
szombat 17:00
Jegyzőkönyv
Goldball és a Siketek stadionja Budapest 1095 IX. Könyves Kálmán krt. 26. - 28.
7. Ikarus BSE
4
Új-Buda Voyage
0
okt.
01
szombat  15:00
Jegyzőkönyv
Az Ikarus BSE stadionja Magyarország Budapest 1165 Bátony utca 1 - 33
8. RAFC
2
Ikarus BSE
1
okt.
08
szombat 15:00
Jegyzőkönyv
R.A.F.C. stadion Budapest 1163  Pirosrózsa utca 9 – 11
9. Ikarus BSE Pestszentimre okt.
16

 
vasárnap 14:30
Jegyzőkönyv
Az Ikarus BSE stadionja Magyarország Budapest 1165 Bátony utca 1 - 33
10. Ikarus BSE 43.Sz. Építők okt.
22
szombat 14:00
Jegyzőkönyv
Az Ikarus BSE stadionja Magyarország Budapest 1165 Bátony utca 1 - 33
11. Hegyvidék SE Ikarus BSE okt.
29
szombat 19:00
Jegyzőkönyv
TFSE sporttelep Budapest XII. Csörsz utca 2
12. Ikarus BSE II. Ker. UFC nov.
05.
szombat 13:00
Jegyzőkönyv
Az Ikarus BSE stadionja Magyarország Budapest 1165 Bátony utca 1 - 33
13. ASR Gázgyár Ikarus BSE nov.
12
szombat 11:00
Jegyzőkönyv
Gázművek pálya Budapest II. Sujtás utca
14. Ikarus BSE Vízművek SK nov.
19
szombat 13:00
Jegyzőkönyv
Az Ikarus BSE stadionja Magyarország Budapest 1165 Bátony utca 1 - 33
15. THSE Sz.kikötő Ikarus BSE nov.
26
szombat 13:00
Jegyzőkönyv
Szabadkikötő stadion Budapest XXI. Szabadkikötői út

TABELLA